← Tagasi ürituse pealehele


12:00 PM Park avatud külalistele. Võtke kaasa oma piknikukorv ja kui on, aiatool(id)
1:00 PM Rahvarõivaste tuulutamise pidulik avamine

Avasõnad ja rahvarõivakooli lõpetajate rahvarõivakomplektide esitlus. Tunnistuste kätteandmine, tänusõnad, sõnavõtud. Ühine pildistamine. Muusikalised vahepalad Kaidi Soosaarelt.

3:00 Tuulutamine jätkub

Külalistel rahvarõivastes võimalus jagada oma lugu. Õpetajad aitavad tähelepanu juhtida iseloomulikele tunnustele, piirkonna eripäradele. Samal ajal on avatud rahvarõiva nõuandekoda ja kiirabi – saab nõu küsida, rääkida, parandada lihtsamaid asju või saada teavet kuidas seda teha.

4:00 PM Alustame õhtusöögi välja toomisega

6:00 PM Jaanipäeva tähistamine

Muusikat teeb ansambel SIRLI, esineb Chicago rahvatantsurühm Põhjanael, Eesti rahvamängud. Hämarikul süütame jaanitule. Pidu kestab südaööni.

Ansambel Sirli repertuaar koosneb nii eesti- kui ka inglisekeelsetest lugudest, mis on pärit peamiselt 60-80ndatest aastatest. Sealt leiab nii kantrit, rock’n rolli, diskot ning aegumatut klassikat, mis on tuttav igale kuulajale.

Asukoht ja majutus

Reede ja laupäeva üritused toimuvad imeilusas jõeäärses pargis McHenry, IL piirkonnas. Täpne aadress 2415 Colby Dr, McHenry, IL 60050. Juhised läbi Google Map’i →

Hotelliks soovitame Super 8 by Wyndham McHenry (110 S State Route 31, McHenry, IL 60050) või Hampton Inn McHenry (1555 South Route 31, McHenry, IL 60050).

Kuni 16. maini saab broneerida tube Hampton Inn McHenry meie grupi soodustusega:

+ Broneeri tuba läbi selle lingi Hampton Inn McHenry by Hilton

+ Helista Hampton Inn McHenry numbril (815) 578-1900 ja küsi soodustust ESTONIAN CULTURAL SOCIETY OF CHICAGO GROUP ROOM BLOCK nimel

+ Kasuta grupikoodi “EST” broneerides läbi www.mchenry.hamptoninn.com veebilehe

Sissepääs ja eelregistreerimine

Päevapilet laupäevaks on $75 / $60 EKSC liikmetele, mis sisaldab kõikidest päevastest üritustest osavõttu, õhtusööki ja pidu. Võimalus osta ka 2-päeva piletit. 

Vaata ka reede, 16. juuni päevakava.

← Tagasi ürituse pealehele